תכשיטים בעיצוב אישי

בתקופה הקלאסית עוצבו תכשיטים רבים, שיוצרו מחומרים יקרים כמו זהב, כסף ואבנים טובות בהתאמה אישית לבנות האצולה. לא היה תכשיט אחד שנראה על צווארה או ידה הענוגה של אחרת. תכשיטי הכתר אף הם עוצבו במיוחד עבור המלך והמלכה ברחבי אירופה. אך הזמנים השתנו וכיום תכשיטים בעיצוב אישי הם הרבה יותר נדירים. בשוק התכשיטים נוכל למצוא בעיקר ענקים, שרשרות, טבעות אירוסין וצמידים אשר מיוצרים בכמויות מסחריות ומשווקים לקהל הרחב. איך זה עובד?

הכירו את תפקידו של המודליסט

תכשיטים בעיצוב אישי

מרבית התכשיטים אשר מופיעים בקטלוגים ברחבי העולם התחילו מסקיצה פשוטה של מומחה עיצוב תכשיטים, המכונה "מודליסט". הוא בונה קולקציות שלמות של תכשיטים העשויים מכסף, זהב ויהלומים, ומתכנן את המבנה עד לרמת החלק האוחז ביהלום. לאחר מכן נבנית תבנית ליציקת התכשיט, בחלקים, והם מחוברים זה לזה ביד אומן. המודלים מועתקים ומופצים ברחבי העולם במותגים שונים. אמנם מדובר בתהליך יצירה מיוחד במינו, אך התוצאה המוגמרת משוכפלת לעתים בעשרות אלפי עותקים.

מודלים מיוחדים לפי דרישה

לעומת זאת, כיצד נולד תכשיט בעיצוב אישי? ביד קלה היה מומחה לעיצוב התכשיטים מאייר ומצייר את התכשיר המושלם. כזה שיתאים למבנה פרק היד או לצווארה של הלקוחה, על פי דרישה ייחודית. לאחר מכן התכשיט היה מעוצב בעבודת יד, האבנים היו מלוטשים, כאשר כל אבן ויהלום חוברו באופן ידני לתכשיט. התוצאה המוגמרת היא מרהיבת עין. שילוב של זהב טהור, לעתים בצבעים שונים (זהב צהוב, לבן או אדמדם) מעוטר ביהלומים בגדלים שונים.

במה בא לידי ביטוי הייחוד של תכשיטים בעיצוב אישי?

לסיכום, תכשיט בעיצוב אישי הוא הדרך המושלמת למצוא את הדרך ללבם של הקרובים לכם, באמצעות הכנת מוצר ייחודי שטרם נצפה במחוזותיכם. כמו כן, תוכלו לכוון לסגנון מסוים של מעצב שהתחברתם לעבודתו וליצור את התכשיט היוקרתי אך בעלויות נמוכות יותר.

אכן, תכשיטים אלה נדירים יותר כיום, ורק חנויות ספורות משווקות אותם. במרבית חנויות התכשיטים תמצאו תכשיטים שעוצבו משבלונה בלבד ולאחר מכן עברו תהליך של שכפול. במידה ואתם מעוניינים בתכשיט שיעטר רק את הגברת המיוחדת שלכם – מתוך מיליוני נשים ברחבי העולם – השקיעו בבחירתו ובעיצובו. דמיינו את המבנה המושלם או הסתמכו על עיצוב קיים ושנו אותו מעט. גלו את האומנות שביצירת התכשיטים והפכו אותה למתנה יוקרתית שתישאר מזכרת ייחודית למשך דורות על גבי דורות.

להזמנת תכשיטים בעיצוב אישי פנו אלינו ונשמח לעזור לעצב את התכשיט המושלם.

https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-1.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-2.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-3.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-4.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-5.png
WhatsApp chat
דילוג לתוכן