שיבוץ יהלומים שחורים על טבעות אירוסין

יהלום שחור, הקרוי גם קרבונדו, הוא היהלום הקשה ביותר הקיים בטבע. המראה הגולמי שלו עשוי להטעות, מפני שאינו דומה כל כך ליהלום לבן, המוכר יותר, אך כשהוא מלוטש, יש לו מראה דרמטי ויוקרתי במיוחד.

לצד המחירים הנמוכים יחסית של יהלומים שחורים,  תכשיטים משובצים קרבונדו הם מבוקשים ונפוצים מאוד. יחד עם זאת, חשוב להבחין בין יהלומים שחורים טבעיים ליהלומים שחורים מעובדים, שנוצרו בתהליכי עיבוד של יהלומים אפורים, או יהלומים פגומים ואלה נחשבים לנחותים וזולים הרבה יותר.

טבעת אירוסין מאת ג'ייקוב יהלומים

האם יהלום שחור מתאים לשיבוץ על טבעות אירוסין?

כאשר משבצים יהלומים שחורים על טבעות אירוסין, מושג אפקט דרמטי, מרשים ונוצץ במיוחד – יהלום שחור על טבעת אירוסין מוקף ביהלומים לבנים קטנים, המדגישים את הברק המיוחד שלו. צבעו השחור בולט למרחקים והופך אותו לפריט אומנותי יוצא מן הכלל, מתאים לנשים שאוהבות לבלוט.

מחיר יהלום שחור – איך קובעים אותו?

כאמור, ישנן רמות שונות ואיכויות שונות של יהלומים שחורים, אם כי כולם נחשבים זולים יותר מיהלומים לבנים. יהלום שחור טבעי, הקרוי גם קרבונדו, הוא היהלום השחור היקר יותר, מפני שהוא נחשב איכותי ויוקרתי יותר. לעומתו, יהלומים שחורים שנוצרו באופן מלאכותי, על ידי צביעה של יהלומים נחותים, אינם מחזיקים בתכונות המיוחדות של יהלום שחור טבעי והם גם זולים יותר.

כמובן שגם יהלומים שחורים נמדדים במשקל, המצויין באמצעות המונח "קראט" – ככל שהקראט גבוה יותר, כך משקל היהלום גדול יותר והיהלום יקר יותר.

איך תבחרו את סוג היהלום המתאים עבורכם?

קיים מגוון עצום של יהלומים, מתוכם אפשר לבחור, אך כדי שתדעו במה לבחור, הכנו לכם מדריך קצר, שמסביר את ההבדלים:

  • יהלום טבעי לבן – יהלום שנוצר בתהליכים טבעיים בעומק האדמה והוצא בתהליך כרייה.
  • יהלום מלאכותי – יהלומים המופקים בתהליכים המחקים את התהליכים בטבע, שמצליחים לייצר יהלומים באיכות גבוהה יחסית, דומים בתכונותיהם ובצורתם ליהלומים טבעיים.
  • יהלומים שונים לפי סוג הליטוש – צורת היהלום הסופית נקבעת על פי תהליך הליטוש, כך אפשר לקבל יהלום בצורת לב, עיגול, מרובע ועוד.
  • רמת הצלילות, או הניקיון של היהלום – ככל שיש ביהלום יותר פגמים, הוא נחשב לפחות יוקרתי ואיכותי.
  • יהלום צבעוני – יהלומים צבעוניים הם נדירים ויקרים מאוד, אלא אם אינם טבעיים.

בחירה נכונה של היהלום שלכם תלויה, כמובן,  בטעם האישי ובתקציב שלכם, או של בנות הזוג שלכם.

אנחנו בג'ייקוב יהלומים שמחים להציע לכם מגוון עצום של תכשיטי יהלום יוקרתיים במחירים נוחים, בזכות שיטת הקנייה הישירה, המאפשרת לכם לקנות תכשיטי יהלום נפלאים במחירים ללא תחרות!

צרו איתנו קשר בטלפון: 058-4445599 , לבחירת התכשיט המושלם.

https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-1.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-2.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-3.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-4.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-5.png
WhatsApp chat
דילוג לתוכן