כיצד לבחור טבעות אירוסין

אתה מתבונן בבת הזוג שלך ויודע דבר אחד: זו האישה שאיתה אתה רוצה לבלות את שארית החיים שלך – בהנחה שהצעת הנישואין תעבור בשלום. אתה יודע כי האתגר העיקרי שלך הוא למצוא טבעת אירוסין מושלמת, שתהלום את אהבת חייך, שתהיה מרשימה וגם שתתאים לתקציב שאתה יכול להקדיש למשימה. אז איך בדיוק בוחרים טבעות אירוסין? ועל מה צריך לשים דגש?

בדרך לחנות מגדירים תקציב של טבעות אירוסין

טווח המחירים של טבעות אירוסין הוא רחב כמעט כמו מגוון היהלומים המשמשים לייצור הטבעות. ניתן למצוא טבעות פשוטות וצנועות במחיר של כמה אלפי שקלים, אך גם טבעות אירוסין במחיר של עשרות אלפי שקלים – הכל תלוי במספר היהלומים, בסוגם, במשקלם וכן באלמנטים אחרים שמרכיבים את התכשיט.

לכן, עוד לפני שאתה יוצא לדרך ומתחיל בהליך הבחירה של טבעות אירוסין, אנחנו ממליצים לך לדון בעניין בינך לבין עצמך ולראות מה התקציב שאתה יכול להקדיש למשימה. אסור לשכוח שאתם רק בתחילת החיים המשותפים שלכם, ושצפוי לכם (בתקווה) גם ארגון של חתונה. לכן, לא בטוח שמומלץ לבזבז את כל החסכונות על טבעות אירוסין, חשובות ככל שיהיו.

סוגים שונים של טבעות אירוסין

לאחר שיודעים פחות או יותר מה מחפשים, אפשר להתחיל את הליך החיפושים הלכה למעשה. חשוב שתזכור שיש כיום שלל טבעות אירוסין, כאשר החלוקה שלהן היא על פי פרמטרים מוגדרים. האבחנה הראשונה היא בין סוגי הזהב, או למעשה בין הצבעים שלו: זהב צהוב מול זהב לבן, בעיקר. אין כאן תשובה חד משמעית, כאשר לכל גוון של טבעות אירוסין יש יתרונות משלו. הגוון הלבן הוא צעיר, אופנתי, מבליט את היהלום ומשתלב היטב בעור, כמו גם עם תכשיטים אחרים. הזהב הצהוב מעניק מראה אותנטי אך גם יוקרתי, קלאסי וכזה שיוצר לעיתים ניגוד מעניין מבחינה חזותית לעומת גוון היהלום.

הצורה של טבעות אירוסין צריכה להילקח אף היא בחשבון, כאשר נהוג לבצע חלוקה למספר סוגים עיקריים. השילוב הנחשב כיום לנפוץ ביותר הוא טבעות סוליטר, הכוללות יהלום מרכזי ומספר יהלומי צד קטנים יותר – זוהי בחירה קלאסית ומרשימה מאד. טבעות "טוויסט", המכונות כך בשל הצורה המפותלת שלהן, הן יותר נועזות ומושכות תמיד תשומת לב חיובית. כמובן, יש עוד סוגים שונים. מכיוון שגם אלף מילים לא יספיקו כדי לתאר כיצד בדיוק נראות אותן טבעות אירוסין במציאות, מומלץ לחפש תמונות של הטבעות או לחלופין לבקר בחנויות תכשיטים.

בגדר חובה: התאמה לבת הזוג

מעבר לכל ההיבטים ה"טכניים" של טבעות אירוסין, אסור לשכוח דבר אחד: בסופו של יום, טבעת אירוסין תהיה מוצלחת אם הארוסה שעונדת אותה תהיה שלמה איתה בכל מאת האחוזים, ואפילו לא עשירית אחוז פחות. במעמד הבחירה של טבעות אירוסין – ולדעת רבים זהו החלק הקשה ביותר – חשוב להתאים אותן לאופי של הכלה המיועדת או אפילו למאפיינים הפיזיים שלה (למשל מבחינת צבע העור שלה). יש נשים שמבהירות לבן הזוג שלהן, בצחוק או שלא, מה הטעם שלהן לגבי טבעות אירוסין. אם לא קיבלת רמז מבחירת לבך, תוכל לברר באופן מרומז, לשאול מישהו שמכיר אותה או להתבסס על טבעות קיימות שהכלה המיועדת עונדת.

נקודה חשובה נוספת: במקרה של טבעות אירוסין, הגודל בהחלט קובע. אפילו אם ניתן גם לאחר מעשה לשנות את הגודל של הטבעת ואת הצורה שלה, מומלץ כן לנסות לקלוע כמה שיותר למאפייני האישה במעמד הרכישה של טבעות אירוסין. חשוב לשים לב שחנויות התכשיטים משתמשות במידות שונות פעמים רבות, כך שלקיחת מידות לא תמיד תועיל. הצעד הבטוח ביותר שניתן לעשות הוא "לגנוב" מהכלה טבעת שהיא אינה עונדת כרגע, אך שיודעים שהיא מתאימה לאצבעות שלה, ולהעביר את הטבעת לגורמים המייצרים את הטבעת לצורך התאמת הגודל. אם אין בנמצא טבעת, אפשר לסמוך על האינטואיציה או לנסות לשאול אדם קרוב לכלה המיועדת, למשל אחות או חברה טובה.

https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-1.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-2.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-3.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-4.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-5.png
WhatsApp chat
דילוג לתוכן