טבעת אירוסין שכל אישה הייתה רוצה

גם בבחירת טבעות אירוסין כדאי להיכנס לאינסטגרם, לקבל השראה מטבעות של הידועניות האהובות על האישה שלכם, למצוא דגמים מדהימים בקולקציות של חברות התכשיטים, להיחשף למבצעים, הטבות ודגמים חדשים והכי חשוב – לעקוב אחר הטרנדים החמים בתחום עיצוב טבעות אירוסין.

גם אנחנו בג'ייקוב יהלומים מחוברים לאינסטגרם, כדי להביא אליכם את כל המידע על הטבעות, החידושים והמבצעים שלנו וגם כי חשוב לנו להשאיר מעודכנים בכל הטרנדים החמים וליצור עבורכם קולקציות חדשות ומרהיבות.

קולקציית טבעות האירוסין החדשות של Jacob Diamonds

ג'ייקוב יהלומים מלווים זוגות ברגעים הכי מרגשים של החיים כבר מעל 30 שנה. איך אנחנו עושים את זה? אנחנו מקפידים להתעדכן בכל הטרנדים החמים ולעצב לכם קולקציות חדשות ומדהימות של טבעות אירוסין באופן קבוע.

קטלוג טבעות אירוסין עם הקולקציה החדשה שלנו לוקח את טבעות האירוסין לתוך המילניום הנוכחי, בלי לאבד מהקסם הקלאסי, הטוב והישן, שרק טבעת אירוסין בשיבוץ יהלומים יכולות לספק.

היהלומים של ג'ייקוב מגיעים ישר ממתחם בורסת היהלומים, ללא מחירי תיווך, בעיצובים מדהימים, במחירים מעולים, גם בעיצוב אישי אם תרצו.

טבעת אירוסין בעיצוב אישי – כזאת אין לאף אחת אחרת!

טבעות אירוסין בעיצוב אישי מתאימות לכל אחת שאוהבת להיות מיוחדת ולא ממש רוצה לראות את טבעת זהה לטבעת שלה על אף אחת אחרת.

אנחנו בג'ייקוב יהלומים מודעים לצורך הזה ואוהבים לתת ללקוחות שלנו מענה מקיף לכל בקשה שלהם ולכן אנחנו מציעים ליווי צמוד לבחירת טבעת אירוסין בעיצוב אישי, בהתאם לטעם האישי של בת הזוג שלכם, בכל סגנון שתרצו ובטווח רחב של תקציבים.

ספרו לנו מה אתם רוצים ואנחנו נמצא את הדרך להגשים לכם את הפנטזיה, עם כל סוגי היהלומים.

אולי יעניין אתכם כתבות נוספות:

איזה יהלום היא אוהבת? הכל על שיבוץ יהלום בטבעת אירוסין.

אולי היא אוהבת טבעות אירוסין זהב צהוב ואולי דווקא זהב לבן הוא הצבע שלה, אבל אחרי בחירת צבע הטבעת, צריך גם לבחור את היהלום המתאים ולא פחות חשוב – את שיטת השיבוץ המושלמת, שתאפשר לכם לקבל טבעת איכותית, מעוצבת, שתחזיק מעמד לאורך עשרות שנים.

יש שיטות שונות לשיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין ולכן חשוב שתבחרו טבעת עם שיבוץ איכותי.

ג'ייקוב יהלומים מציעים כמה קולקציות של טבעות אירוסין בשיטות שיבוץ יהלומים מתקדמות ואיכותיות, לצורך עיצוב על זמני של טבעות יפות ויצירת טבעות חזקות ועמידות:

פאבה – אבנים קטנות בשיבוץ ייחודי, המבטיח עיצוב ייחודי ועכשווי ומתאים לאורח חיים פעיל.

היילו – שילוב של אבן גדולה עם אבנים קטנות, מעניק ליהלום מראה גדול יותר ומגן על האבן המרכזית.

שיבוץ כתר – שיבוץ שמבליט את היהלום בתוך הטבעת ומאפשר לו לנצוץ ולהיראות. מתאים לנשים שרוצות להבליט את התכשיט ולהתענג על הנצנוץ.

https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-1.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-2.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-3.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-4.png
https://jacobdiamonds.co.il/wp-content/uploads/2019/09/Logo-5.png
WhatsApp chat
דילוג לתוכן